כניסת מורשים | |
home
אודות
school
חינוך ואילוף
סדנאות והרצאות
כתבות ומאמרים
צור קשר

כלבים מספרים

"תמיד רציתי לעבוד עם כלבים!"

*בואי ללמוד מקצוע מאתגר בקורס ייחודי. הצטרפי לקורס להכשרת מאלפים בגישה חיובית. קורס המשלב שכל, רגישות ותבונה, ללא שימוש בכח. שילוב של ידע תיאורטי מקיף ומעמיק והתנסות מעשית בטכניקות שונות. אם את אוהבת כלבים ובעלי חיים ורוצה להוביל שינוי ביחס כלפיהם, הגעת למקום הנכון.


* הפניה לנשים וגברים כאחד.

 

אמצתם גור? אתם אוהבים את כלבכם כבן משפחה? מעוניינים בקשר בריא המבוסס על הבנה הדדית ללא שימוש בשיטות כוחניות ובלתי נעימות?

מרכז אנימה מעניק מסגרת, הדרכה ופתרונות בכל תחום הקשור להתנהגות כלבכם. 
המרכז  מקדם את הטיפול בכלבים, חינוכם ואילופם בשיטות הומאניות, הנעימות הן לבעלים והן לכלביהם. עיצוב ההתנהגות מתבסס על חיזוקים חיוביים, ושם במרכז את הקשר בין הכלב לבעליו, מתוך כבוד הדדי. 
באנימה ניתן מענה לכל אוכלוסיית הכלבים ובעליהם, מגורות עד זקנה, מרמה בסיסית עד אילוף מתקדם ופתרון בעיות התנהגות, במסגרות קבוצתיות ופרטניות בהתאם למקרה.

 

מהי "גישה חיובית"?

כאשר אנו אומרים "גישה חיובית" אנו למעשה מתכוונים לתפיסת עולם ומגוון טכניקות המבוססות על מתן חיזוקים חיוביים והבנת התנהגות הכלב במונחים אלו. מלבד הפן ההומאני השולל הפעלת כח כלפי הכלב, מחקרים בתחום ההתנהגות מראים כי הדרך האפקטיבית ביותר לאורך זמן לעצב התנהגות הינה באמצעות חיזוקים חיוביים. מה יהיו החיזוקים, כיצד נמנע מחיזוק התנהגות שלילית וכיצד נתמודד עם התנהגות כזאת? כל כלב וכל אדם הם עולם ומלואו, ותפקידנו לתת פתרון הולם עבור כל מקרה לגופו.
עוד על השיטות וביסוסן המדעי תוכלו לקרוא ב"כתבות ומאמרים".

 

למה לאלף?

המילה אילוף עלולה לעורר התנגדות וחשדנות. המילה הזו טעונה שנים רבות של שימוש בשיטות מכאיבות ומשפילות. על כן אנו מעדיפים את השימוש במילה חינוך, כאשר מדברים על כללי התנהגות בסיסיים. עם זאת, "אילוף", כלומר לימוד הכלב פעולות מורכבות וחורגות מהסטנדרט, מאפשר לכם ולכלבכם להעמיק את הקשר ולהעשיר אותו. כלבים נהנים ללמוד ולקבל גירויים מנטאליים ופיזיים. מנסיוננו – גם הבעלים נהנים מהתהליך.

 

 


מרכז אנימה נמצא בכפר בלום. פעילות המכללה מתקיימת הן בכפר בלום והן בתל אביב. שירותי הטיפול והאילוף ניתנים הן בצפון הארץ והן באיזור המרכז, בתיאום מראש
מפת האתר  |  חיפוש באתר  |  טבלת קורסים  |  טופס רישום