כניסת מורשים | |
עמוד בית
אודות
המכללה לאילוף
חינוך ואילוף
סדנאות והרצאות
כתבות ומאמרים
צור קשר

כלבים מספרים


אמצתם גור? בואו לעשות זאת
נכון מהצעד הראשון!זהו שלב קריטי לחייכם המשותפים, אשר ימנע בעיות התנהגות בהמשך. בארה"ב ובאירופה זוהי מסגרת סטנדרטית, ועתה גם בישראל.

מה למדת היום בגן?

שלב הגורות הוא שלב קריטי בהתפתחות התנהגותית תקינה של הכלב. רוב בעיות ההתנהגות צצות סביב גיל ההתבגרות של הכלב (בין גיל 6 חודשים לשנה) אך מקורן בשלב הגורות (עד גיל 14 שבועות). בשלב זה חשוב שהגור יחשף למגוון רחב של גירויים תוך שמירה על חוויה חיובית. חשיפה נכונה תצרב בתודעתו של הגור כחוויה נעימה ותלווה אותו למשך חייו. באופן זה יפחת משמעותית הסיכוי שהכלב יפתח כלפי הגירויים הללו התנהגות חרדתית או תקפנית.

ב"גן גורים" נשים דגש על חברות נכונה עם הבעלים, עם גורים אחרים ועם מגוון אנשים, סוגי מגע, רעשים וגירויים סביבתיים נוספים. כמו כן נתחיל ללמד את הכלב מספר כללי התנהגות בסיסיים כמו לשבת , לא לקפוץ, לא לנשוך ועוד. ההשתתפות בגן הגורים תאפשר לגור ולכם להתרכז זה בזה גם בסביבת גורים אחרים כבר בראשית הדרך. עוד על חשיבות החברות תוכלו לקרוא כאן

 

זכרו: גורים לומדים מהר ובקלות. קל יותר ללמד התנהגות רצויה בחינוך נכון מלתקן הרגלים רעים.

 

רגע רגע, אבל מה עם הצרכים???

אל דאגה, לא נשאיר אתכם לבד גם בנושא הצרכים וההתנהלות בבית.

על מנת להקל עליכם בכל שלב בגידול הגור בנינו מודל המתחיל עם האימוץ.

בשלב הראשון  הנכם מוזמנים להרצאה תיאורטית ומעשית, אשר תתן לכם כלים להתמודד עם הצרכים, הנשיכות, הנזקים ותעשה לכם "סדר בראש" ובבית. ההרצאה אף תעזור לכם להבין את שלבי ההתפתחות שאתם עוד עתידים לפגוש בשבועות הקרובים, ולהמנע מטעויות ובעיות בהמשך.

לנרשמים לגן גורים ההרצאה חינם.

  

כיצד זה עובד?

שבוע לאחר שהגור קבל את סדרת החיסונים השניה, תוכלו להצטרף באופן פעיל  ל"גן הגורים".  

 

ומה עם הבריאות הפיזית של הגורים?

בריאותם הפיזית של הגורים חשובה לנו מאוד, לא פחות מבריאותם הנפשית – רגשית –התנהגותית. על כן הצטרפות לפעילות מותנית בהצגת פנקס החיסונים של הגור. גור ובעליו מוזמנים להצטרף  שבוע לאחר סדרת החיסונים השניה. פעילות ה"גן גורים" מתקיימת תמיד כפעילות הראשונה במרכז, לאחר ניקוי המקום, כך שהסטריליזציה במצב מקסימאלי.

במהלך הפעילות, בעלי הגורים מתבקשים לנקות אחר גוריהם מיד לאחר ה"תאונות".

 

למי הגן מתאים?

ההשתתפות מומלצת לכל גור מתחת לגיל 4 חודשים שעבר את סדרת החיסונים השניה.

הגור שלכם עבר את הגיל? הצטרפו ל"חינוך גורים בסיסי" 

 

 אז כמה זה עולה לי?

4 מפגשים בני שעה,  500ש"ח
מפגש ראשון מהווה הרצאת חינוך גורים הכוללת: הדרכה לצרכים, התמודדות עם נשיכות ונזקים, הנחיות להתנהלות "שוטפת" עם הגור ומניעת בעיות התנהגות.

 


 

 

 

 

 

חינוך גורים בסיסי
חינוך גורים מתקדם
משחקיה (ג'ימגורי)

מפת האתר  |  חיפוש באתר  |  טבלת קורסים  |  טופס רישום